Jaki powinien być jesienny bukiet ślubny?

Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że jesień jest jedną z najbardziej zmiennych, a przez to nieoczywistych pór roku. Nic dziwnego, że przyszłe Panny Młode głowią się nad tym, jak powinien wyglądać idealny jesienny bukiet ślubny. Delikatne kwiaty w kolorach bieli lub pudrowego różu są coraz trudniej dostępne. Miejsca ustąpiły im bowiem złote, żółte, pomarańczowe, bordowe i burgundowe odcienie. Czy to oznacza, że właśnie takie barwy powinien przybrać idealny jesienny bukiet ślubny? Zapewniamy, że możliwości jest mnóstwo.

Czy jesienny bukiet ślubny musi być nudny?

Ślub za pasem, a Ty w dalszym ciągu zastanawiasz się, jakie kwiaty zachwycają wyglądem w ślubnym bukiecie? Już teraz ostrzegamy, że bukiety w kształcie idealnej kuli na krótką chwilę odchodzą w zapomnienie. Jesienny bukiet ślubny powinien zachwycać nieregularną, niejasną i rozproszoną formą. Przecież jesień rządzi się swoimi prawami. A jakie kwiaty i rośliny najlepiej sprawdzą się w jesiennym bukiecie? Oto tylko nieliczne z nich:

  • astry,
  • dalia,
  • mikołajek,
  • wrzosy,
  • róże,
  • bluszcz.

Gwarantujemy, że przydymione kwiaty równie doskonale będą prezentować się w butonierce Pana Młodego. W połączeniu z dopasowanym garniturem i iście jesiennymi dodatkami ślubnymi, które dostępne są w sklepie internetowym sklep.dastan.pl, oszałamiający efekt jest w zasięgu ręki. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że jesienny bukiet ślubny powinien być przepełnionymi intensywnymi barwami. W tym przypadku więcej znaczy lepiej. Nie zapominajmy jednak o motywie przewodnim przyjęcia. Jeżeli w dniu ślubu królować będzie romantyzm i delikatność z powodzeniem postawić można na róże, liście w kolorze zgaszonej zieleni, a także suszone kwiaty i zioła. Z kolei eleganckie wesele w stylu glamour wydawać będzie nieco innej oprawy kwiatowej. Tu doskonale sprawdzą się złoto-żółte bukiety, subtelna zieleń i oczywiście perłowy połysk.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby finalnie Państwo Młodzi zdecydowali się na zupełnie inne połączenie kolorystyczne i rodzaje kwiatów niż te zaproponowane powyżej. Ten dzień należy przecież tylko i wyłącznie do nich.